Warning: include_once(assets/img/icons/svg.svg): failed to open stream: No such file or directory in /domains/alezdrowko.pl/public_html/wp-content/themes/alezdrowko/header.php on line 37

Warning: include_once(): Failed opening 'assets/img/icons/svg.svg' for inclusion (include_path='/domains/alezdrowko.pl/public_html/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/archive_tar:/domains/alezdrowko.pl/public_html/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/console_getopt:/domains/alezdrowko.pl/public_html/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/http_request2:/domains/alezdrowko.pl/public_html/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/mail_mime:/domains/alezdrowko.pl/public_html/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/mail_mime-decode:/domains/alezdrowko.pl/public_html/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/net_url2:/domains/alezdrowko.pl/public_html/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/pear-core-minimal/src:/domains/alezdrowko.pl/public_html/wp-content/plugins/backwpup/vendor/pear/pear_exception:.:/usr/local/php/php53/share/pear:/usr/local/share/pear') in /domains/alezdrowko.pl/public_html/wp-content/themes/alezdrowko/header.php on line 37

Dietetyk Polkowice- Głogów-Lubin.

Szukasz dobrego dietetyka, bo poprzedni nie podołali Twoim wymaganiom? A może po prostu chcesz o siebie zadbać?! Super!

Nic prostszego, to że tu jesteś jest kluczem do sukcesu. Zaczęłaś/ łeś, jest progres, teraz tylko pomyśl jakie masz oczekiwania wobec mnie jako Dietetyka. Zastanów się, jak chciałabyś/ chciałbyś, aby nasza współpraca wyglądała, spisz sobie na kartce swój ostatni dzień pod kątem żywienia. Na pierwszej wizycie będziesz już gotowa/wy, bo skoro mam być Twoim motywatorem, to chciałabym wiedzieć o Tobie jak najwięcej.

Może zmagasz się z chorobami, które dają się we znaki? Mam za sobą kilkuset klientów, którym pomogłam i odmieniłam życie. Przed wizytą wypisz na kartce jakie leki zażywasz, abym pomogła Ci bardziej pomóc.

Przepisy zawsze układam indywidualnie, dostaniesz to co chcesz, serio!

Masz czasem ochotę na słodkie? Ok, możesz zjeść. Wliczę Ci to w jadłospis. Wszystko w granicach zdrowego rozsądku, ale nie dajmy się zwariować, jesteśmy ludźmi, a jak wiemy słodkie poprawia humor haha!:)

Zadzwoń, umów się na wizytę 😉

Zapraszam do współpracy;)

alezdrówko.